Intranet Sistemleri

Intranet ve Extranet çözümlerimiz.

Firma iş akışınızı dijital hale getirmeyi hiç düşündünüz mi? Intranet ve Extranet sistemleri ile herşey kontrolünüzde olsun.

Webnolojik, işletmenizin tüm iş akışını tamamen size özel şekilde internet / intranet üzerinden ulaşılabilir hale getirmek için gereken tecrübe ve donanıma sahiptir.
 
Hazırlanacak olan işletmenize özel intranet, extranet ve/veya web sitesine entegre bir sistem ile, işletmenizin raporlarını internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan (akıllı telefon, notebook, netbook, smart tv) inceleyebilir, çalışanlarınıza görev verebilir ve bu görevleri takip edebilirsiniz.
 
Sattığınız ürünlerin garanti takibini online olarak yapabilir, teknik servisinizdeki arızalı ürünlerin son durumlarını ürün sahiplerinin online olarak kontrol edebilmelerine olanak sunabilirsiniz.
 
Müşteri ilişkilerinizi online olarak yürütebilir, tekliflerinizi web üzerinden hazırlayarak müşterilerinize zaman kaybetmeden sunabilir, yoldayken istediğiniz idari, mali bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Yukarıda bahsi geçen konular, her geçen gün hayatımızda daha fazla yer alan internetin, hazırlanacak web tabanlı uygulamalar ile işletmenize katma değer ve operasyonel olarak etkisini göz önünde bulundurmanız için verilen örneklerdi.
 
Günümüzde, mobil ya da yerleşik olsun, her durumda veriye hızlı erişmenin, işletmelere hareket özgürlüğünün yanında rakiplerinden bir adım daha ileride olma olanağı sağladığını kabul etmemiz gerekiyor. Verilerin her zaman ve her yerden erişilebilir olması onları kullanabilme özgürlüğünü de beraberinde getiriyor.
 
Birlikte yapacağımız görüşmeler sonunda ihtiyaçlarınızı belirleyerek, hazırlanacak size özel web tabanlı uygulamalar ile iş akışınızı istediğiniz yerden yönetebilir, internetin ve mobil dünyanın nimetlerinden rakiplerinizden önce faydalanmaya başlayabilirsiniz. 

Size nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda bilgi paylaşmaktan memnuniyet duyarız.