Web Tasarım

Biz üretiyoruz, siz büyümeye, müşterilerinize, geliştirmeye, işinize odaklanın...

Web sitesinde yayınlanacak olan görsel ve yazılı materyalleri hedefe uygun olarak şekillendirir ve bütünlüğün kaybolmadığı web siteleri hazırlarız.

Web siteleri sizin (sahibi olan kurum, şahıs, proje ya da ürün olsun) internetteki yüzünüz ve vizyonunuzdur. 7 gün 24 saat ulaşılabilir bir yayın organına sahip olmanız ile aynı anlamı taşıyan web siteniz, ziyaretçilerinize kendinizi anlatmanın hem en ekonomik yollarından birisi, hem de potansiyel müşterilerinizin firmanız/ürün veya projeniz ile ilgili izlenimlerinin şekillenmesi açısından kullanılabilecek en önemli araçlardan birisidir.

Web siteniz, kurumsal yapınızı ve sizi iyi anlatabilmesi için, içerik olarak zengin (Fakat olması gerekenden fazla bilgi ile kirletilmemiş), güncel ve anlaşılır olmasının yanında, görsel olarak da sizi olması gerektiği gibi sunan, dinamik görsel öğeler ve renk seçimleri ile hem ziyaretçiyi sıkmayacak hem de aranan bilgiye kolayca ulaşabilmesini sağlayan bir yapıda tasarlanmalıdır.

Web sitesi tasarımı, sadece görsel öğelerin yerleşimi demek değil, kullanıcıya sayfalar arasında kaybolmadan web sitesi içerisinde zaman geçirmesine olanak sağlayan, tüm içerik ve sayfaların birbirleri ile olan ilişkilerini de kontrol eden yapının bütünüdür.

Bu bütünlük ne kadar iyi planlanırsa, web sitesi başarılı olarak nitelendirilmesi için atılması gereken adımlardan önemli bir tanesini atılmış olur.

Web sitesinin tasarım ve içeriğinin tam bir uyum içerisinde olması için, tasarımcı ile müşteri arasındaki koordinasyonun sağlam olması gerekir. Tasarımcının soracağı soruların, web sitesine sahip olmak isteyen tarafından net bir şekilde cevaplanması , süreç içerisindeki atılan adımların ve uygulanacak stratejilerin sağlamlığını pekiştirir ve projenin maksimum verimlilikle tamamlanması açısında büyük kolaylık sağlar.

Kullanılacak renk seçeneklerinden, yazılacak metinlere kadar olan tüm akış içerisindeki uyum web sitesinin başarısını artıracağı gibi, yanlış seçilmiş grafikler, gereğinden fazla yazı yada hedef ile alakası olmayan modüller başarının düşmesine ve profesyonellikten uzaklaşmaya neden olabilir.

Biz webnolojik olarak, müşterilerimizin sahip olmak istediği web sitesini öncelikle iyi bir dinleyici olarak anlamaya çalışır, gerekli gördüğümüz yönlendirmeler ile projenin hedeflediği zirve noktasına doğru atılması gereken adımları sağlamlaştıracak stratejiler geliştiririz.

Web sitesinde yayınlanacak olan görsel ve yazılı materyalleri hedefe uygun olarak şekillendirir ve bütünlüğün kaybolmadığı web siteleri hazırlarız.

Biz Çözüm odaklı webnolojik işler üretiriz.

Projenizi dinlemek için heyecanla bekliyoruz.