Kariyer

İnsan Kaynakları

Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetler, çalışma arkadaşlarımızın yoğun ve değerli katkıları ile oluşuyor. Webnolojik, birçok parçanın oluşturduğu bir bütün. Bu bütünün sağlam kalması ve üretmeye devam edebilmesi için her bir parçasının sağlıklı, huzurlu ve mutlu olmasının gerektiğinin bilincindeyiz ve ilk günden bu yana bunun için çalışıyoruz.

Mutlu çalışanların mutlu müşteriler anlamına geldiğini kabul ediyoruz. Üretimden, satış pazarlamaya, muhasebeden tüm yönetim kadrosuna kadar hepimizin hemfikir olduğu ortak payda; yapmayı sevdiğimiz işi, çalışmayı sevdiğimiz kişilerle yapmak.

Bazen planlı bir şekilde büyümek, bazen de boşalan pozisyonlar için yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duyabiliyoruz. Eğer bir pozisyon açığı oluşursa hemen aşağıda bu konuda bilgi bulabilirsiniz.

Ya da şimdiden özgeçmişinizi bizimle paylaşabilir ve ihtiyaç duymamız halinde siz bir teklifle gelmemizin önünü açabilirsiniz.

Web Developer

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin geliştirilmesi, yeniden yazılması konusunda, .net MVC ve MS SQL konusunda bilgisine güvenen tam zamanlı çalışmak üzere minimum 2 yıl deneyimli çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.


İlgilenen adayların aşağıdaki bağlantıyı kullanarak güncel özgeçmiş dosyaları ile müracaat etmelerini bekliyoruz.

 

Özgeçmiş dosyanızı buraya tıklayarak bırakabilirsiniz.