SEO Hizmetleri

Web sitesi sahibi olmak sadece bir başlangıç...

Hedef kitleniz tarafından arama motorlarında yapılan sorgulamalarda rakiplerinizin arasından sıyrılıp sonuçlar arasında iyi bir yer edinmek için yapılması gereken çok şey var. Birlikte bir SEO stratejisi geliştirmek için hazırız...

Arama Motoru Optimizasyonu (Internette sık kullanılan kısaltması ile namı değer SEO - Search Engine Optimisation), en basit hali ile web sitenizin yada uygulamanızın popüler arama motorlarının (Google, Yandex, Bing…) kriterlerine uygun şekilde yapılandırılması için yapılan çalışmaları oluşturan kurallar bütünüdür.

Bu çalışmalar, strateji, sabır, koordinasyon ve bilgi birikimi gerektiren, süreç isteyen, çalışmaların birlikte senkronize olarak hayata geçirilmesi sonucunda istenilen hedefe ulaşabilir.

Hiçbir zaman hiçbir müşterimize istenilen hedef kelimelerdeki arama sonuçlarında 1. Sırada görüntülenme sözü vermeyiz, bu şekilde söz veren kişi yada firmalara da itibar edilmemesini tavsiye ederiz.

SEO Konusundaki çalışma sürecimiz;

SEO çalışmalarına başlamak için en uygun zaman, web sitesinin ilk hazırlanmaya başlangıcında veya web sitesinin yeniden tasarlanmasına başlanması sürecidir. Bu şekilde en başından itibaren web sitesi arama motorlarına uygun bir şekilde inşa edilmeye başlar. Mevcut bir web sitesi üzerinde yapılacak iyi bir SEO çalışması da iyi sonuçlar alınmasını sağlayabilir.

Projenizi dinlemek için heyecanla bekliyoruz.